Galaxy S6 Edge Skandalı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 Edge alan kulanıcılar, cihazlarının kutudan çizik bir şekilde çıkmasıyla şok oldu. Samsung'un Galaxy S6 Edge skandalı ile ilgili detaylar haberimizde.
03 Nisan 2015 20:55
Galaxy S6 Edge Skandalı
MWC 15 etkinliğinde gün yüzüne çıkan Galaxy S6 Edge, farklı tasarımı ve üst düzey donanımı ile ön plana çıkmıştı. Samsung, Galaxy S6 Edge’i arayı fazla uzatmadan Türkiye dahil olmak üzere cihazın küresel çaplı satışına başlamıştı.
 
 
Türkiye fiyatı 2.999 TL olan Galaxy S6 Edge için bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı. “rhcpcjg” rumuzlu XDA kullanıcısı Galaxy S6 Edge aldığını ancak kutuyu açar açmaz karşılaştığı manzara ile şok olduğunu dile getirdi.
 
Sıfır kapalı kutudan çizik çıktı!
 
“rhcpcjg” kullanıcısının sıfır kapalı kutu olarak aldığı Galaxy S6 Edge’de çizikler, ölü pikseller ve farklı vuruklar bulunuyordu. Açık bir şekilde görünen bu çiziklere ışık tutarak daha net görmemizi sağlayan kullanıcının, XDA forumundaki başlığının altında bu sorun ile karşılaşan başka kullanıcılarının da olduğu ortaya çıktı.
 
 
Konuyla ilgili henüz Samsung tarafından bir açıklama yapılmadı. Umarız bu çizik şikâyetleri ülkemizde satılan Galaxy S6 Edge’de ortaya çıkmaz ve Samsung mağdur olan kullanıcıları için bir değişim programı başlatır.
shiftdelete
660973
Bu haberler ilginizi çekebilir