Galaxy S6 Edge Plus İle İgili Yeni Detaylar Sızdı

Hakkında ki ilk sızıntılar geçtiğimiz ay başlayan Samsung'un Galaxy S6 Edge Plus modelinin özellikleri ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Detaylar haberimizde...
09 Temmuz 2015 14:27
Galaxy S6 Edge Plus İle İgili Yeni Detaylar Sızdı
Samsung'un, iPhone 6 Plus'a rakip olarak geliştirdiği Galaxy S6 Edge Plus'a dair ilk sızıntılar geçtiğimiz ay yaşanmıştı. Ortaya çıkan sızıntılarla Galaxy S6 Edge Plus özellikleri tam olarak netleşmemiş olsa bile, telefonun performansı hakkında az çok bilgi sahibi olmuştuk.
 
 
Geçtiğimiz gün ortaya çıkan sızıntıda ise Galaxy S6 Edge Plus özellikleri tamamen netleşmiş oldu. Galaxy S6 Edge özellikleri hakkında daha önce yaşanan sızıntılarda telefonun Snapdragon 808'le geleceği, 16 megapiksellik 4K video kaydı destekli bir kameraya sahip olacağı gibi detaylar yeni sızdırılan bilgilerle tescillenmiş oldu.
 
Galaxy S6 Edge Plus Özellikleri!
 
Toparlamak gerekirse, Galaxy S6 Edge Plus gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 808'den alacak. 16 Megapiksellik ana kameraya, 5 Megapiksellik ön kameranın eşlik ettiği telefonda 4K video kaydı desteği de bulunacak.
 
 
"Galaxy S6 Edge Plus için sızdırılan ilk görsel"
 
3000 mAh gücünde bir bataryadan beslenecek olan Galaxy S6 Edge Plus, 2560x1440 piksel çözünürlüğünde 5.7 inçlik bir ekrana sahip olacak. Ekranın iki tarafı da diğer edge modellerinde olduğu gibi kavisli bir yapıda olacak.
 
MicroSD Desteği Bulunmayacak!
 
Android 5.1.1 ile satışa sunulması beklenen Galaxy S6 Edge Plus, Samsung'un TouchWiz RAM arayüzünü kullanacak.
 
Arka kapağın açılmadığı ve bataryanın değiştirilemediği  Galaxy S6 Edge Plus, 32 GB, 64 GB ve 128 GB'lık üç modelde satışa sunulacak. Galaxy S6 Edge Plus'da microSD kart desteği ise bulunmayacak. Bu nedenle 4K video özelliğini sıkça kullanacak olanların 128 GB'lık modellere ilgi göstermesi bekleniyor.
shiftdelete
64832
Bu haberler ilginizi çekebilir