Galaxy S6 Edge Iron Man Edition'un Kutusunda Neler Var?

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S6 Edge'in Iron Man temalı modeli satışa sunuldu. İşte karşınızda Galaxy S6 Edge Iron Man Edition'un kutu içeriği.
26 Mayıs 2015 10:55
Galaxy S6 Edge Iron Man Editionun Kutusunda Neler Var?
Samsung yeni telefonu Galaxy S6 Edge'den bu kadar büyük bir başarı beklemiyordu ama telefon ilk tanıtıldığı andan itibaren "ilgi anlamında" Galaxy S6 sürekli önünde yer aldı. Yana doğru akan ekranı ile Galaxy S6 Edge kendini görenlere hayran bıraktı. 
 
 
Galaxy S6 Edge, Avengers 2 filminin hayranları için özel seri bir telefon oluşturdu. Renginden, kullanılan temasına; kutu içeriğinden, tasarım anlayışına kadar büyük özelleştirmeler içeren Galaxy S6 Edge Iron Man Edition yarın itibariyle satışa sunulacak.
 
Peki, Farklı Süper Kahramanlar da Gelecek mi?
 
Samsung, şimdilik sadece Iron Man Ediition konusunda açıklama yaptı ama aldığımız duyumlara göre Hulk'a özel bir kutu içeriği ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Fiyat konusundaysa halen kesinleşen bir bilgi bulunmuyor.
 
 
Galaxy S6 Edge Iron Man Edition Kutu İçeriğinde Ne Var?
 
Galaxy S6 Edge Iron Man Edition tamamen özelleştirilmiş bir yapıyla kullanıcılara sunuluyor. Telefonun kutu içeriği ise oldukça geniş tutulmuş. Kutunun içinden telefonun yanında yine kullanıcılar için özelleştirilmiş masaüstü şarj istasyonu çıkıyor. Samsung kutu içeriğine bir de arka kapak koymuş ki bu durum bizi gerçekten şaşırttı.
 

shiftdelete
661428
Bu haberler ilginizi çekebilir