Galaxy S6 Çıkmadan Kılıfları Çıktı

Samsung'un önümüzdeki günlerde tanıtması beklenilen yeni amiral gemi modeli Galaxy S6 çıkmadan kılıfları çıktı. Spigen'in Amazon üzerinden satışa sunduğu kılıflar sayesinde görüntülendi.
30 Ocak 2015 21:15
Galaxy S6 Çıkmadan Kılıfları Çıktı
Diğer tüm üreticilerin olduğu Samsung'unda yeni nesil amiral gemisi merakla bekleniyor. Bir süredir gündemde olan akıllı telefonun Barselona'da düzenlenecek olan MWC 2015 kapsamında düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor.
 
 
 
Tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte telefona ait detaylarda gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Kısa süre önce Çinli kaynaklar tarafından satışa sunulan telefona ait kılıflar bize Galaxy S6'nın neye benzeyeceğine dair bazı ipuçları vermişti.
 
Şimdi ise dünyanın en bilindik aksesuar üreticilerinden birisi olan Spigen'in Galaxy S6'ya ait kılıfı Amazon üzerinden satışa sunuldu. Firmanın daha önceleri de henüz tanıtılmayan telefonların kılıflarını satışa sunduğunun hatırlatmasını da yapalım.
 
 
 
13 Nisan tarihinde stoklarda olacak olan kılıf, bu tarih sayesinde de sahte olma ihtimalini azaltıyor. Zira 2 Mart'ta tanıtılacak telefonun satışa sunulması zaten Nisan ayını bulacaktır.
 
Kılıfı incelediğimizde ise arka tarafta çift LED flaş ve kameranın yanına konumlandırılan kalp hızı ölçüm sensörü dikkat çekiyor. Kılıfın arka tarafında başka herhangi bir boşluk bulunmaması da hoparlörün alt tarafa konumlandırıldığı anlamına geliyor.
 
Genel olarak Galaxy S5 ile benzer tasarım anlayışına sahip olan telefonun yan tarafında ses açma ve kapama butonları ile güç butonu yer alıyor. Telefon en büyük farklılığı ise metal kasa ile gerçekleştirecek.
 
Kılıfın üst bölümünde kulaklık jakı ve kızılötesi bölümleri dikkat çekerken, alt bölümde ise geniş bir boşluk göze çarpıyor. Bu boşluk USB 3.0 desteğinin devam edeceğine işaret olabilir.
shiftdelete
829218
Bu haberler ilginizi çekebilir