Galaxy S5 Mini'nin fiyatı ne olacak?

Samsung’un dün tanıttığı mini akıllı telefonu Galaxy S5 Mini’nin fiyatı hakkında ilk somut bilgiler elimize ulaşmaya başladı. Bakalım Galaxy S5 Mini’nin fiyatı ne olacak?
02 Temmuz 2014 12:38
Galaxy S5 Mininin fiyatı ne olacak?

amsung'un mini akıllı telefonu Galaxy S5 Mini'nin fiyat etiketi hakkındaki ilk somut bilgiler elimize ulaşmaya başladı. Henüz Samsung tarafından resmi açıklama yapılmasa da, SamMobile tarafından sızdırılan bir rapor cihazın fiyatını bizlere söylüyor.

 

Rapora göre cihazın parmak izi okuyucusu, kalp ritim ölçer gibi fazladan donanımları fiyat etiketini bir hayli etkilemiş. 650 USD fiyat etiketine sahip olacağı söylenen cihazın öncüllerine oranla biraz daha yüksek bir fiyattan piyasaya çıkması satışları nasıl etkileyecek bilinmese de, raporun ya da fiyatın henüz Samsung tarafından doğrulanmadığını tekrar hatırlatmakta fayda var.

 

Çok yakında piyasada

 

Aynı rapora göre Samsung Galaxy S5 Mini'yi bu ayın ilk yarısında Rusya'nın da aralarında bulunduğu bazı pazarlarda satışa çıkartmayı hedefliyor. Ağustos ayında hedeflenen tüm ülkelerde satışta olması beklenen akıllı telefonun ülkemize de Temmuz sonunda gelmesi bekleniyor.

shiftdelete
Etiketler : Galaxy S5 Mini , samsung
794752
Bu haberler ilginizi çekebilir