Galaxy Note 9 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

Samsung'un önümüzdeki yıl çıkaracağı yeni telefonu Galaxy Note 9 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. İşte detaylar...
08 Kasım 2017 08:06
Galaxy Note 9 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!
Samsung‘un çok yakın zamanda geliştirmeye başlayacağı yeni akıllı telefon Galaxy Note 9, biliyorsunuz şimdiden sızıntıların odağında bulunuyor. Ortaya çıkan son detay ise telefonun kod adını ortaya çıkarıyor.
 
 
Oldukça beğenilen Galaxy Note 8’in yerine gelecek Galaxy Note 9, söylendiği kadarıyla Crown kod adına sahip olacak. Yani yeni telefonuna “taç” kod adını veren Samsung, bazı tahminlere göre bu isimle “sektörün yeni kralı bu olacak” gibi bir izlenimini veriyor. Note 8’e Baikal kod adını veren şirketin, yeni Note’u 2018’in ilk çeyreğinde test üretimine sokacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. 2018 Ağustos ayında tanıtılacak telefon için yerel üreticilerden parça almaya başladığı belirtilen teknoloji devi, öncelikli olarak Galaxy S9 üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Ocak ayında lanse edilip şubat ayında satışa çıkacağı söylenen S9, yeni Note gibi tüm detaylarını şimdilik gizliyor. Şimdilik bazı dedikodular iki telefonda da çift lensli kamera sisteminin yer alacağını gösteriyor.
 
LOG
869629
Bu haberler ilginizi çekebilir