Galaxy Note 8'in Çıkış Tarihi İle İlgili Yeni İddia!

Samsung, Galaxy S8'den sonra yeni gözdesi Galaxy Note 8'i çıkarmaya hazırlanıyor. Note 8'in çıkış tarihi ile ilgili yeni iddia ortaya atıldı.
24 Nisan 2017 22:56
Galaxy Note 8in Çıkış Tarihi İle İlgili Yeni İddia!
Samsung Galaxy Note7’nin geri çağrılmasından sonra gözler Galaxy serisinin yeni üyelerinin üzerindeydi. Samsung, Galaxy S8 ile birlikte başarılı bir çıkış gerçekleştirdi ve kendisini affettirmeyi başardı. Ancak halen en çok merak edilen konu Galaxy Note serisinin ne yöne gideceği. Yılın ilerleyen aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Note 8’in çıkış tarihiyle ilgili olarak yeni bir iddia ortaya atıldı.
 
 
Korea Times’ın aktardığı bilgilere göre IFA’nın yönetici ismi Jens Heithecker, Galaxy Note 8’in piyasaya sürüleceği zamanla ilgili bir “tahminde” bulunmuş durumda. Buna göre Samsung Galaxy Note 8’in 1-6 Eylül tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan IFA fuarında tanıtılması bekleniyor. Bu öngörüyü yapan kişinin IFA’nın üst düzey ismi olduğunu göz önünde bulundurursak bu tarihin neredeyse kesin olduğunu söylemek mümkün. Dünyanın birçok yerinden basın mensuplarının geldiği ve teknoloji dünyasının gözünün kulağının üzerinde olduğu IFA fuarı, Samsung Galaxy Note 8’i duyurabilmek için olabilecek en iyi yer diyebiliriz.
 
Bilindiği üzere özel tasarımla gelecek olan iPhone 8’in duyuru tarihinin Ekim ve hatta Kasım ayına sarkma ihtimali bulunuyor. Eğer söylendiği gibi Samsung Galaxy Note 8 gerçekten de eylül ayında tanıtılırsa bu Samsung için önemli bir zaman avantajı anlamına gelebilir. Samsung’tan konuyla alakalı henüz bir açıklama gelmediğini sözlerimize ekleyelim.
 
LOG
773505
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama