Galaxy Note 8'e İlk Güncelleme!

Samsung, Galaxy Note 8 için ilk güncellemesini yayınladı. Bakalım ilk güncelleme ile ne gibi değişiklikler geliyor.
30 Kasım 2017 14:23
Galaxy Note 8e İlk Güncelleme!
Galaxy Note 8 ilk güncellemesini aldı. 2 ay önce global olarak satışa çıkan cihaz için ABD’de baız operatörler cihaza yazılım güncellemesi vermiş, ancak uluslararası sürüm için herhangi bir güncelleme sunulmamıştı. Bugün ise OTA yoluyla sunulan güncelleme bunu değiştirdi.
 
Galaxy Note 8 için 840 MB’lık güncelleme
 
840 MB boyutlu N950FXXU1BQK6 sürüm numaralı güncelleme, birçok iyileştirmeyi ve yeniliği beraberinde getiriyor. İlk olarak Android Kasım ayı güvenlik güncellemesinin de bu paketin içerisinde olduğunu belirtelim. Bunun yanı sıra KRACK Wi-Fi ve Bluetooth açığı da bu güncellemeyle kapanıyor.
 
 
Yeni sürümle beraber Galeri, Takvim, Hatırlatıcı ve Ses Kaydı uygulamalarının performansı arttırıldı. Ayrıca DeX istasyonunda görülen sorun da bu güncellemeyle çözülmüş durumda.
 
İlk olarak Tayvan‘da kullanıcılara sunulan 840 MB’lık yeni sürüm, yakın zamanda global olarak da dağıtılmış olacak. Telefonunuza yeni güncellemenin gelip gelmediğini “ayarlar > yazılım güncellemesi > güncellemeleri manuel olarak indir” yönergelerini izleyerek kontrol edebilirsiniz.
 
shiftdelete
230925
Bu haberler ilginizi çekebilir