Galaxy Note 8 Kendini Affettiremeyebilir!

Samsung, Galaxy Note 8 yeni bir sorunla karşı karşıya.
27 Aralık 2017 22:10
Galaxy Note 8 Kendini Affettiremeyebilir!
Zira, Galaxy Note 7’de yaşadığı facianın bir daha asla tekrarlanmasını istemeyen teknoloji devi, cihazları piyasadan topladıktan sonra batarya test sürecinde ciddi değişikliklere giderek, tüm detayları kamuoyu ile paylaştı.
 
Her şey sorunsuz gidiyor derken, bu kez Galaxy Note 8 modeli yeni bir sorun ile gündeme geldi. Ancak, bu kez durum Galaxy Note 7’de yaşanan sorunlara kıyasla çok daha farklı ve tedirginlik yaratacak seviyede değil.
 
Galaxy Note 8 açılmama sorunu ile gündeme geldi!
 
Samsung Topluluk Forumları’nda bazı kullanıcılar, cihazın şarjı bitince bir daha açılmadığını dile getiriyor. Şarj yüzde 0’a düştükten sonra kapanan cihazların, şarj kabul etmeyerek hiçbir tepki vermediği belirtiliyor.
 
 
Cihazın LED şarj ışığının da yanmadığını dile getiren kullanıcılar, farklı şarj kablolarının çözüm sağlamadığını dile getiriyor. Bunun yanı sıra, güvenli mod ile başlatma gibi çözümlerde işe yaramıyor.
 
Samsung bir açıklama yapmazken, sorunlu cihazların servise verilmesi gerektiğini belirtiyor. Kullanıcılar ise Samsung’un, endişeleri hafifletmek için sorunun kaynağını derhal tespit etmesi gerektiğini ifade ediyor.
 
ABD’li GSM operatörleri tarafından satılan bazı cihazlar içinde benzer şikayetler gelmeye başladı. Sorunun sınırlı sayıda cihazda yaşandığını ve henüz kaynağının belli olmadığını bir kez daha hatırlatmak isteriz.
 
shiftdelete
Etiketler : Galaxy Note8 , S8 , samsung , seri
208506
Bu haberler ilginizi çekebilir