Galaxy Note 5 ve Note 4 Arayüzleri Arasında Ne Fark Var?

Samsung'un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 5 TouchWiz arayüzü ile Galaxy Note 4 arasında ne gibi farklar var? Cevabı bu haberde.
18 Ağustos 2015 21:50
Galaxy Note 5 ve Note 4 Arayüzleri Arasında Ne Fark Var?
Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Samsung Galaxy Unpacked ekinliğinde Phablet segmentinde boy gösterecek olan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ modellerini tanıttı. Bu modellerin yanında Samsung Gear S2 isimli akıllı saat gösterildi ve detaylar için IFA 2015 etkinliği işaret edildi.
 
 
Galaxy Note 5 ile Phablet tutkunlarına üst düzey bir deneyim sunmak isteyen Samsung, bu modeline 1.5GHz hızında çalışan A53 ve 2.1 GHz hızında çalışan A57 işlemciler ile donatılmış Exynos 7420 yonga setine, 4 GB RAM’e, 5.7 inç büyüklüğünde 2K çözünürlükte Corning Gorilla Glass 4 ile korunan ekrana ve 16 Megapiksel arka, 5 Megapiksel ön kameraya yer verdi.  Güçlü donanımı ile isminden bu yıl söz ettirecek olan Galaxy Note 5, yenilenen TouchWiz arayüzü ile daha akıcı bir Android deneyimi sunmayı hedefliyor.
 
Galaxy Note 4 modelinde kullanılan TouchWiz arayüzü ile Galaxy Note 5 modelinde kullanılan TouchWiz arayüzlerinde çok büyük farklılıklar bulunuyor. Biz de bu haberimizde Galaxy Note 5 ile Galaxy Note 4 modellerinin TouchWiz arayüzlerinin karşılaştırmalarına yer verdik.
 
 
Not: Görseller phonearena’dan alınmıştır.
shiftdelete
794182
Bu haberler ilginizi çekebilir