Galaxy Note 5 İle Canlı Yayın Yapmak Çok Kolay

Dün büyük bir etkinlik kapsamında tanıtılan Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modelleri ile entegre olarak gelen özellik sayesinde canlı yayın yapmak çok kolay. İşte detaylar!
14 Ağustos 2015 20:57
Galaxy Note 5 İle Canlı Yayın Yapmak Çok Kolay
Kullanıcıların direkt YouTube üzerinden canlı yayın yapmalarına izin veren Live Broadcast isimli bu özellik telefonun dahili kamerasına eklenmiş özelliklerden biri olarak öne çıkıyor.
 
 
Dilerseniz canlı yayın yapmak yerine yayınızı daha sonrasına da programlayabildiğiniz uygulama, saniyede 60 kare hızında 1080 piksel çözünürlükte videolar çekmenize izin veriyor. (ama internetiniz bu videoları yükleyeme ya da izlemeye izin veriyor mu?)
 
 
Son derece kullanışlı ve YouTube ya da farklı platformlarda canlı yayın yapan kullanıcılar için bir tercih sebebi olabilecek bu özellik malesef sosyal herhangi entegrasyon içermediğinden yorumları anlık olarak göremiyorsunuz.
 
Canlı yayın uygulamaları ilerleyen dönemde trendi belirleyen dahili uygulamalardan biri haline gelebilir ve tüm büyük üreticilerin üzerine gittiği bir unsur olabilir bunu zamanla göreceğiz; ancak Samsung’un bu yıl trend hale getirmeye çalıştığı özelliğin daha önceki Sony Xperia modellerinde var olduğunu da söylemeden geçmemek gerekir.
webtekno
678048
Bu haberler ilginizi çekebilir