Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Müjdesi

Samsung'un uzun zamandır güncelleme bekleyen cihazlarından Galaxy Note 4'ün kullanıcılarına Android 5.1.1 müjdesi geldi. Güncelleme hakkındaki detayları haberimizde...
10 Ağustos 2015 11:47
Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Müjdesi
Galaxy Note 4 sahipleri bir süredir gelecek yeni güncellemeyi bekliyorlardı ve sonunda müjdeli haber geldi. Galaxy Note 4 (SM-N910P) modeli için gelen Android 5.1.1 güncellemesi şu an Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kullanıcılar tarafından indirilebiliyor.
 
 
Android 5.1.1 güncellemesinin detayları
 
Gelen güncelleme ile birlikte Galaxy Note 4'ün performansında artış sağlandığı söyleniyor. Bunun yanında güncelleme, başta Stagefright açığı olmak üzere bazı güvenlik problemlerini de ortadan kaldırıyor.
 
Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Stagefright açığı olarak da bilinen ve 950 milyon Android cihazını etkileyebilme özelliğine sahip olan bir güvenlik açığı bulunmuştu. Görünüşe göre yayınlanan Android 5.1.1 güncellemesi ile Galaxy Note 4 kullanıcıları, telefonlarını bu güvenlik açığından koruyabilecek.
 
Güncelleme şimdilik Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet eden Galaxy Note 4 kullanıcıları tarafından indirilebiliyor. Diğer ülkelerdeki Note 4 sahipleri güncellemeyi dört gözle beklerken söylenenlere göre güncelleme kısa süre içinde Türkiye'yi de kapsayarak Avrupa'ya gelecek.
shiftdelete
20247
Bu haberler ilginizi çekebilir