Galaxy Note 2'ye Lollipop Güncellemesi Gelmiyor

Samsung daha önceden güncelleme alacağını belirttiği cihazlarından Galaxy Note 2 için kötü haberi verdi. Maalesef Android 5.0 Lollipop güncellemesi Galaxy Note 2’ye gelmeyecek!
04 Mayıs 2015 21:54
Galaxy Note 2ye Lollipop Güncellemesi Gelmiyor
Android 5.0 Lollipop güncellemesi dağıtımında geçtiğimiz gün HTC geri adım atmış ve One mini 2 cihazlarına bu güncellemeyi veremeyeceğini açıklamıştı. HTC iptal haberlerine sabah saatlerinde de devam etti One mini için de güncellemeyi iptal etti.
 
 
Geçtiğimiz saatlerde bir iptal haberi de Samsung cephesinden geldi. Güncelleme alacak listesinde bulunan Galaxy Note 2 için Samsung geri adım attı.
 
Galaxy Note 2'ye Android 5.0 Lollipop Yok!
 
Samsung’a Twitter üzerinden sorulan Galaxy Note 2’ye Android 5.0 Lollipop güncellemesi ne zaman gelecek sorusuna, Samsung tarafından olumsuz cevap verildi.
 
Açıklamaya göre Galaxy Note 2’ye hiçbir zaman Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelmeyecek. Bunun nedeni hakkında ise açıklama bulunmuyor. Exynos 4412 işlemci ve 2 GB RAM bulunan bir telefonun Android 5.0 Lollipop güncellemesini desteklememesi çok eleştirilecek gibi görünüyor.
shiftdelete
424254
Bu haberler ilginizi çekebilir