Galaxy J1 İlk Kez Görüntülendi

Samsung'un geçtiğimiz ay ortaya çıkan yeni akıllı telefonu Galaxy J1 ilk kez görüntülendi ... Giriş sınıfı cihazın ayrıntılı fotoğraflarının yer aldığı broşürler internete düştü.
15 Ocak 2015 17:58
Galaxy J1 İlk Kez Görüntülendi
Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung'un yeni modeli Galaxy J1 ilk kez göründü. Geçtiğimi ay içinde adından söz edilmeye başlanan ve yavaş yavaş su üstüne çıkmaya başlayan modelin broşürlerine ait görseller internete düştü.
 
 
Ultra güç tasarrufu sunuyor
 
SamMobile sitesi tarafından yayınlanan görsellerde, Samsung'un yeni cihazı ayrıntılı olarak görülebiliyor. Broşürler, giriş sınıfında mücadele edecek cihazın özelliklerine dair bilgiler de içeriyor. Görseller üzerinde yer alan bilgilere göre, yeni cihazın 5 megapiksel arka kamerası, 2 megapiksel ön kamerası bulunuyor. Galaxy J1'in üst sınıf cihazlarda yer alan ultra güç tasarruf modu da özellikle vurgulanıyor.
 
 
64 bit işlemcili
 
4.3 inç büyüklüğünde bir ekran ile geleceği belirtilen cihazda AMOLED ekran kullanılıp kullanılmadığı henüz belirsiz durumda. Ekran çözünürlüğünün ise 480x800 piksel olması bekleniyor. 1.2 GHz saat hızında 64 bit Marvell PXA1908 çipi ile gelmesi beklenen Galaxy J1'in 1 GB belleğe sahip olacağı ve artırılabilir 4 GB dahili depolama alanı sunacağı da verilen bilgiler arasında. Samsung'un yeni giriş sınıfı modelinin birkaç gün içinde resmen duyurulması bekleniyor.
 
İşte sızdırılan görseller;
 
 
shiftdelete
756326
Bu haberler ilginizi çekebilir