Galaxy F'nin canlı görüntüsü yayınlandı

Samsung’un yakında tanıtılacağı düşünülen akıllı telefonu Galaxy F bu zamana kadar bir çok kez sızdırıldı ama bunun gibi sızıntı görmediniz! İşte canlı canlı Galaxy F!
04 Temmuz 2014 15:09
Galaxy Fnin canlı görüntüsü yayınlandı

Samsung'un bir süredir gündemden düşmeyen akıllı telefonu Galaxy F ile bir çok kez karşılaştık. Başta sızıntı devi evleaks olmak üzere neredeyse her sızıntı kaynağı tarafından sızdırılan Galaxy F'nin bu zamana kadar basın görselleri ile yetinmek zorunda kalmıştık. Akıllı telefonun yakın çekim fotoğrafı ilk defa sızdırıldı.

 

Fotoğraftan anladığımız kadarı ile bu zamana kadar Galaxy F'nin en önemli özelliği olarak nitelendirilen metal kasa doğrulanmış oldu. Apple'ın iPhone 5/5S cihazlarında kullanılan çerçeveye benzer bir çerçeveye sahip olan Galaxy F'nin özellikle HTC One M8'e rakip olarak tanıtılacağı tahmin ediliyor.

 

 

Daha önce fotoğrafı sızdı mı?

 

Akıllı telefona Galaxy S5 Prime dediğimiz zamanlarda sızan bir kaç fotoğraf cihazın ilk fotoğrafları olarak nitelendiriliyor ancak cihazın metal kasasını gözler önüne sermesi sebebi ile bu fotoğraf bize öncekilere oranla çok daha fazla bilgi vermekte.

shiftdelete
Etiketler : Galaxy F , samsung
414643
Bu haberler ilginizi çekebilir