Galaxy E7 Modeli Lollipop Almayabilir!

Samsung'un başarılı orta seviye modeli Galaxy E7 kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelmeyebilir. İşte güncelleme hakkında gelen son bilgiler.
22 Ağustos 2015 22:36
Galaxy E7 Modeli Lollipop Almayabilir!
Android güncellemeleri konusunda, sektörde lider olmasına karşın en çok kafa karışıklığına neden olan markalardan Samsung, görünen o ki, şimdi de orta seviye Galaxy E7 kullanıcılarının eleştiri ve tepkileriyle karşılaşacak.
 
 
Galaxy E7 için Android Lollipop yok!
 
Kısa süre önce Twitter'da Galaxy E7 Lollipop güncellemesi konusunda bir kullanıcının sorusunu yanıtlayan Samsung UK hesabı, müşterilerin hayal kırıklığın uğramasından hoşlanılmadığını, ancak Galaxy E7 için Android Lollipop güncellemesinin gelmeyeceğinin doğrulandığını paylaştı.
 
 
Galaxy E7, Galaxy E5 kadar değerli değil mi?
 
Ancak güncellemenin gelmeme nedeni açıklanamıyor olsa da, daha önce Galaxy E5 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini yayınlayan marka, yeniden kafa karışıklığına neden oldu. Zira Galaxy E7, E5 ile birlikte tanıtılmasına ve Galaxy E5'ten daha üstün olmasına karşın, anlayamadığımız bir şekilde güncelleme almıyor.
 
Güncelleme gelmezse, çok fazla tepki olabilir
 
Konuyla ilgili detaylı açıklama yapmayan Samsung'un ilerleyen dönemde karar değiştirip Galaxy E7 için Lollipop güncellemesini vermesi ihtimali bulunuyor. Zira Galaxy E5'ten daha üstün olan bir telefonun Galaxy E5 gibi güncel Android sürümüne sahip olmaması, Samsung'a karşı ciddi eleştirilerin yapılmasına zemin hazırlayacaktır.
shiftdelete
304235
Bu haberler ilginizi çekebilir