Galaxy A5 ve A7 İçin Lolipop Güncellemesi Tarihleri Açıklandı

Uzun bir süredir Android 5.0 Lollipop güncellemesi bekleyen Samsung Galaxy A7 ve A5 kullanıcılarına müjde! Güncelleme tarihi belli oldu. Detaylar bu haberde.
20 Mayıs 2015 21:05
Galaxy A5 ve A7 İçin Lolipop Güncellemesi Tarihleri Açıklandı
Samsung'u diğer teknoloji devlerinden ayıran en önemli tarafı, kuşkusuz birçok farklı telefon modeli ile her kesimden teknoloji meraklısına hitap edebilmesi. Alt ve orta sınıf için çıkarılan A serisi modeller de bunun en açık göstergesi. Ancak bu durum Samsung'un çokça eleştirilen noktalarından da birisi. Çünkü teknoloji devi, bu kadar çok farklı model çıkarınca hepsine birden yetişemiyor ve birçoğu da güncellemelerden mahrum kalıyor. Ancak A serisi için bu kaygılara gerek yok. En azından 5.0 Lollipop güncellemesi için.
 
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberlerimizde Samsung'un A3, A5 ve A7 modelleri için güncelleme hazırlığı içerisinde olduğunu duyurmuş ancak zamanın henüz netleşmediğini söylemiştik. İşte an itibariyle artık güncellemenin ne zaman geleceğini de biliyoruz. A3'e çıkarılacak 5.0 Lollipop güncellemesinin Haziran ayı içerisinde servis edileceği daha önce kesinleşmişti. Bugün gelen haberlere göre A5 ve A7 modelleri de A3 ile birlikte Haziran ayı içerisinde yeni işletim sistemi sürümüne kavuşacak.
 
Eğer akıllı telefon tercihinizi Samsung Galaxy A serisinden yana kullandıysanız, güncellemenin keyfini çıkarmaya bakın. Çünkü bundan başka güncelleme alamayabilirsiniz.
shiftdelete
490308
Bu haberler ilginizi çekebilir