Galaxy A3'e Lollipop Müjdesi

Samsung'un orta seviye metal kasalı modeli Galaxy A3'e Lollipop müjdesi geldi. Cihaz için dağıtımına başlanan Android 5.0.2 Lollipop güncellemesinin detayları bu haberde.
23 Nisan 2015 17:25
Galaxy A3e Lollipop Müjdesi
Samsung'un üst düzey tasarım, giriş ve orta seviye donanım özellikleri ile bir araya getirdiği Galaxy A3, sonunda beklenen Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini almaya başladı.
 
Güncelleme Rusya'da dağıtılmaya başladı
 
Samsung'un geçtiğimiz ay yaptığı açıklama ile güncelleneceği kesinleşen Galaxy A3'ün Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi ilk olarak Rusya üzerinden OTA ile yayınlandı.
 
 
Samsung'un diğer modellerinde olduğu gibi ülke ülke dağıttığı güncelleme, muhtemelen birkaç hafta içerisinde Türkiye'ye de ulaşacak.
 
 
Android 5.0.2 Lollipop'un pek çok yeni özelliği ile gelen güncelleme, Galaxy S5'in güncelleme ile değişen Android 5.0 Lollipop arayüzünü, Galaxy A3'e getiriyor. Söylenenlere göre pek çok kullanıcının istediği Galaxy S6'daki Touchwiz arayüzü diğer modellere gelmeyecek.
 
Galaxy S6'daki Touchwiz diğer modellere gelmeyecek!
 
Bunun en büyük nedeni ise Galaxy S6 satışlarının olumsuz etkilenmemesi. Zira örnek olarak Galaxy Note 4, Galaxy S6 ile aynı arayüzü sunarsa, kullanıcılar daha uygun fiyata aynı deneyimi yaşamak için Galaxy Note 4'ü tercih edebilir.
 
Samsung'un Galaxy A serisi güncellemeleri ilerleyen dönemde de devam edecek. Bakalım Samsung Galaxy A3 Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, Türkiye'deki kullanıcılara ne zaman ulaşacak?
shiftdelete
369408
Bu haberler ilginizi çekebilir