G Flex 2'in Üzerinden İş Makinesi Geçti

LG'nin G Flex 2 modeli, ilginç bir dayanıklılık testine girdi. Üzerinden 10 tonluk iş makinesi geçen cihazın son hali videomuzda!
03 Temmuz 2015 20:37
G Flex 2in Üzerinden İş Makinesi Geçti
LG'nin 2015 yılının başında resmiyet kazandırdığı kıvrımlı ekrana sahip yeni modeli LG G Flex 2, teknoloji severler tarafından geçer not almayı başarmıştı. 5.5 inçlik kavisli Full HD ekrana sahip olan LG G Flex 2, Snapdragon 810 işlemcinin yarattığı ısınma problemleri dışında gayet başarılı bir model.
 
 
Dayanıklılık konusunda ise birçok rakibinden önde olan model, kendi kendini onarabilen arka kapağa sahip. Kavisli ekranı ise bükülmelere karşı çok daha dayanıklı.
 
Peki bu dayanıklılık "Nereye kadar?" diye merak eden bir YouTube kanalı, LG G Flex 2 için benzeri görülmemiş bir dayanıklılık testine imza attı. İlk başta artık emsallerini görmeye alıştığımız standart düşürme testini uygulayan ekip, ardından herkese "Yok artık!" dedirtecek testi gerçekleştirdi.
 
LG G Flex 2 Üzerinden 10 Tonluk İş Makinesi Geçirdiler!
 
Şu ana kadar benzerini görmediğimiz bir dayanıklılık testi uygulanan LG G Flex 2'nin üzerinden Digiato isimli YouTube kanalı 10 tonluk iş makinesini geçirdi. Aşağıdaki videodan izleyebileceğiniz testte sonuç hiçte beklendiği gibi olmadı.
 
 
Modelin ekranı üzerinden iş makinesi geçtikten sonra doğal olarak paramparça oldu. Ancak işin ilginç tarafı, üzerinden 10 ton geçen LG G Flex 2'nin fiziksel yapısının olduğu gibi kaldığı görüldü. Cihazın dayanıklılığı konusundaki yorumu da sizlere bırakıyoruz.
shiftdelete
187845
Bu haberler ilginizi çekebilir