Facebook'tan Android'e Özel Yeni Uygulama

Birbirinden başarılı mobil uygulamaları ile karşımıza çıkan Facebook, Android cihazlara özel yeni bir uygulama üretiyor. Uygulamanın detayları bu haberde...
01 Temmuz 2015 19:10
Facebooktan Androide Özel Yeni Uygulama
Akıllı telefon ve tabletler için onlarca uygulaması olan Facebook, gelişimini sürdürüyor. Özellikle Messenger uygulaması için geliştiricilerle anlaşarak onlarca alt uygulama ortaya çıkartan Facebook, şimdi de Android için Facebook uygulamasını yeniliyor.
 
 
Tabletlere özel Facebook uygulaması çok yakında
 
Aylardır Facebook uygulaması üzerinde yapılan geliştirmeler sonucunda, çok yakında yenilenen Facebook uygulaması yayınlanacak. Material design tasarım anlayışı ve tabletlere özel yeni arayüz özellikleri ile gelecek uygulama, verimlilik tarafında da önemli iyileştirmeler sunacak.
 
 
Daha önce tablet tarafında özel bir arayüzü olmayan Facebook uygulaması, yenilenmesiyle birlikte Android telefon ve tabletler için, iPhone ve iPad modellerinde olduğu gibi farklı arayüzler sunacak.
 
Şu an için geliştiricilerin az sayıda test kullanıcısı ile denediği uygulamanın iki ekran görüntüsü paylaşıldı. Bakalım önümüzdeki haftalarda duyurulmasını beklediğimiz uygulama, başka ne gibi yenilikler ve iyileştirmeler ile gelecek?
 
shiftdelete
798907
Bu haberler ilginizi çekebilir