F-Secure'den PC ve Mobil Cihazlara Eş Zamanlı Antivirüs

F-Secure SAFE tek bir pakette tüm bilgisayarlar ve mobil cihazlar için koruma sunuyor.
02 Ekim 2014 00:50
F-Secureden PC ve Mobil Cihazlara Eş Zamanlı Antivirüs
F-Secure tüketicilerin talepleri üzerine mobil güvenlik ürün grubunu, çoklu cihaz destekleyen yazılımlarıyla genişletiyor. Tek bir güvenlik sistemi tüm cihazları koruyor. 2015 yılı ürünlerini çıkaran firma, yol haritasını da tüketici isteklerine göre yeniledi. Bu ürünler içerisinde çoklu cihaz desteği sunan Internet Security yazılımı da bulunuyor. Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemini kullanan tüm bilgisayarlar, tablet ve akıllı telefonlar artık F-Secure SAFE'in koruması altında.
 
Tüm bu özelliklerin dışında firmanın, PC'ler için amiral gemisi olan F-Secure SAFE, tasarımı elden geçmiş Internet Security 2015 ve F-Secure Anti-Virüs yazılımlarını da barındırıyor.
 
Günümüz dünyasında artık tüketiciler çoklu cihazları tercih ediyor. Haliyle zararlı yazılımlar da tüm platformlara saldırmaya başladı. F-Secure'in kullanıcı araştırması siber saldırılar hakkında yapılan tüm haberlere karşın tüketicinin kişisel verilerini her gün kullandıkları farklı cihazlarda korumadıklarını ortaya koydu. Her 10 PC kullanıcısından 6'sı bilgisayar ve notebooklarında güvenlik yazılımları kullanırken Android cihaz sahiplerinin sadece çeyreği kendilerini koruma altına alıyor. Android tabletlere baktığımızdaysa bu sayı % 16'lara kadar düşüyor, iPhone ve iPad'lerdeyse güvenlik yazılımı kullananların sayısı % 6, Windows Phone ve Mac bilgisayar sahiplerindeyse rakam % 3'ü ancak buluyor.
 
F-Secure Tüketici Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Samu Konttinen konuyla ilgili şu yorumlarda bulundu " Kullanıcıların tüm bilgisayar ve mobil cihazlarını korumamaları anlaşılır bir durum. Bir ev içerisinde kullanılan cihazların sayısına baktığımızda, her birini korumaya çalışmak oldukça masraflı. Bu masrafa karşın, tüm cihazlar malware ve zararlı yazılımların neden olduğu, hırsızlık, maddi zarar ve en önemlisi çocukları yasadışı içeriklerden uzak tutmak için korumaya ihtiyaç duyuyor. Tüketicilerin bu ihtiyacını gördük ve bu yüzden tek bir çözümle, PC ve Mac'ten mobil cihazlara kadar esnek bir yelpazeyle koruma sunduk.
 
Özel Hayatınızı Tüm Cihazlarda Koruyun
 
F-Secure SAFE bulut teknoloji sayesinde tüm cihazlarınız için gerçek zamanlı İnternet koruması sağlıyor. Ürün, virüsler, spyware yazılımları, hacker saldırıları, kimlik hırsızlığı teşebbüsleri, zararlı web siteleri ve anlık saldırılar gibi bir internet kullanıcısının her gün maruz kaldığı tehlikelere karşı koruma sunuyor. F-Secure SAFE sayesinde, bankacılık işlemlerinizi ve e-ticaretinizi saldırıları düşünmeden yapabileceksiniz.
 
İndirmek İçin
 
 
chip
196903
Bu haberler ilginizi çekebilir