Exynos’lu Samsung Galaxy Note Edge Çok Hızlı!

Samsung‘un 5,7 inç ekranlı phableti Galaxy Note 4, Ekim ayının sonunda satışa çıkmaya hazırlanıyor. Bu cihazı 140 ülkeye aynı anda sunmaya hazırlanan Güney Kore’li elektronik devi, Note 4′ün sistem ikizi Galaxy Note Edge akıllı telefon için ilk etapta 1 milyon adetlik kısıtlı bir üretim hedeflemekte.
25 Eylül 2014 22:02
Exynoslu Samsung Galaxy Note Edge Çok Hızlı!
Galaxy Note Edge ve Galaxy Note 4 arasındaki yegane fark, bu phabletlerden ilkinin kavisli bir ekrana sahip olmasından ibaret. Dolayısıyla, bugün sızdırılan AnTuTu benchmark sonuçlarının Galaxy Note 4 için de geçerli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
 
Samsung’un tüm amiral gemisi serilerinde olduğu gibi, Galaxy Note Edge’in de Snapdragon ve Exynos çipsetli olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Bugün sızdırılan benchmark görsellerine konu olan cihaz da, sekiz çekirdekli Exynos 5433 çipsetli Galaxy Note Edge olmakta.
 
 
AnTuTu test platformunda 47918 puanlık bir skor elde etmeyi başaran phableti ülkemizde temin etmek, birazcık zor olacak gibi görünüyor. Fakat, Ekim ayının sonunda satışa çıkması beklenen Galaxy Note 4′ün de performans yönünden Note Edge’i aratmayacağından şüphemiz yok.
technolabs
926002
Bu haberler ilginizi çekebilir