Essential Phone'a Android Oreo Geliyor!

Essential Phone, Andorid Oreo güncellemesine kavuşuyor. Detaylar haberimizde...
10 Ekim 2017 13:06
Essential Phonea Android Oreo Geliyor!
Essential Phone için Android 8.0 Oreo güncellemesi çok yakında hazır hale geliyor. Çünkü Google ve Essential firmaları en son Android sürümünün testlerine çoktan başladı bile.
 
Essential Phone ne zaman güncellenecek?
 
Essential Phone uzun bir sürenin ardından yeniden Reddit üzerinde bir AMA’nın konuğu oldu. Bu soru cevap sekansı boyunca da birbirinden ilginç sorular yöneltildiğini söylemek mümkün. Yine de bu sorular arasında bizleri en çok ilgilendireni tabii ki cihazın ne zaman Android 8.0 sürümüne geçiş yapacağı yönündeki soru oldu.
 
 
Android’in en son sürümünün testlerinin çoktan başladığını ve tamamlanmak üzere olduğunu belirten geliştiriciler, Android 8.0‘ın halka açık betasının önümüzdeki birkaç hafta içerisinde kullanıcılara dağıtılmaya başlanacağını bildirdi.
 
AMA yalnızca bununla da sınırlı kalmadı ve cihazın Pure White adı verilen ve Saf Beyaz olarak dilimize çevirebileceğimiz modelinin üretiminin tamamlandığını da ortaya çıkardı. Bunun yanında da Ocean Depths ve Stellar Grey adı verilen iki farklı renk seçeneğinin de yolda olduğu belirtildi.
 
webtekno
228418
Bu haberler ilginizi çekebilir