Energizer 'dan Dayanıklı Akıllı Telefon

Uzun bir süredir adını yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü bataryaları ile duyuran Energizer 'dan dayanıklı akıllı telefon geliyor.
01 Ocak 2015 20:20
Energizer dan Dayanıklı Akıllı Telefon
Uzun zamandır adını yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü bataryaları, enerji kaynaklarıyla duyuran firma Energizer, önümüzdeki günlerde Los Angelas'ta düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı yani Consumer Electronics Show (CES) 2015'te bir çok üretici gibi oda yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor.
 
 
Ancak firma bu kez uzun yıllardır yaptığı işi değil, yeni bir pazara giriş yapmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon pazarına giriş yapacak olan Energizer'in üreteceği akıllı telefonlar ise tıpkı Casio, Caterpillar ve Kyocera gibi markaların yaptığı gibi ekstra dayanıklı cihazlar olacak.
 
 
Suya, toza ve çarpmaya karşı dayanıklılık sağlayan rugged gövdesi ile ağır iş şartları altında çalışanlar için yeni bir seçenek olacak. Firma, akıllı telefonun üretimi içinse DDM firması ile ortaklık yaptı ve tasarımı kendisine ait olan modelin üretimini DDM adlı firma üstlendi.
 
Henüz cihazın teknik detayları netlik kazanmış olmasa da cihazdan beklenen orta seviye donanım özelliklerine sahip olması yönünde. Muhtelemen Snapdragon 410 seviyesinde bir işlemci kullanılacak modelde 1 GB RAM'e yer verilmesi bekleniyor.
 
Ayrıca modelin, uzun yıllardır batarya üreten bir firmadan beklendiği uzun süre kullanım ömrü sunmayı hedeflediği de belirtiliyor.
shiftdelete
415912
Bu haberler ilginizi çekebilir