En Yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Konsepti!

Samsung'un yeni gemisi telefonu hakkında yeni bir konsept videosu daha ortaya çıktı. İşte sizin de çok seveceğiniz Galaxy S9 ve S9 Plus konsept görüntüleri...
18 Ocak 2018 09:42
En Yeni Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Konsepti!
Şubat ayı sonunda gerçekleştirilecek olan MWC 2018 etkinliğinde tanıtılması beklenilen Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri için hazırlanan konsept çalışma tam da kullanıcıların görmek isteyeceği türden.
 
Büyüleyici Samsung Galaxy S9 konsept tasarım çalışması!
 
Grafik tasarımcı Muhsin M. Belaal Auckburaully tarafından Behance üzerinden yayınlanan konsept tasarım çalışması gerçekten dikkat çekici. Öte yandan maalesef amiral gemisinin final versiyonunun farklı olacağına kesin gözüyle bakabiliriz.
 
Samsung’un aslında yeni bir tasarım üzerinde çalıştığı ancak bilinmeyen sorunlar sebebiyle şirketin bu tasarımı askıya aldığı konusunda iddialar olduğunu not olarak düşelim. S9 modelinin 5.8 inç ve S9 Plus modelinin 6.2 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca pazara göre, Snapdragon 845 veya Exynos 9810 yongaseti, 4 GB RAM, modele bağlı olarak 64 GB veya 128 GB depolama ile 12 MP Super Speed Dual Pixel kamera sunulacak özellikler arasında yer alıyor. S9 Plus içinse çift kamera beklenmekte.
 
 
 
 
 
shiftdelete
739122
Bu haberler ilginizi çekebilir