En Sağlam Kasa Oppo N3'ün

Yeni iPhone'ların bükülme sorunundan sonra, akıllı telefonlarla ilgili hepimizin aklında soru işaretleri oluştu. Ne kadar sağlamlar? Malzeme kalitesi nasıl? Hangi materyalden üretildi? Gibi.... Boeing uçaklarında kullanılan aluminyum-lityum alaşımlı kasa ilk kez bir akıllı telefonda kullanılacak. Bu sebeple diyebiliriz ki, En Sağlam Kasa Oppo N3'ün ..
27 Eylül 2014 16:38
En Sağlam Kasa Oppo N3ün
Çinli firmaların akıllı telefon pazarını ele geçirme çabaları son hızla devam ediyor. Oldukça ilginç telefonlar tanıtmaya hazırlanan Oppo'nun bu telefonlarından birisi ise metal gövdeli ve döner başlıklı kameralı Oppo N3.
 
Oppo'nun birkaç gündür resmi Weibo sayfasında verdiği bilgiler neticesinde Oppo N3'te kullanılacak olan malzemenin cinsi netleşti.
 
Daha önceleri gövde tasarımında yapılan değişikliklerle gündeme gelen Oppo N3, şimdi ise cihazın kasasında kullanılan malzeme ile dikkat çekiyor.
 
Alüminyum-lityum alaşımlı kasa!
 
Oppo yetkililerinin verdiği bilgiler neticesinde ortaya çıkan malzeme, Boeing 777X gibi modern uçaklarda da kullanılan alüminyum-lityum alaşımı.
 
 
Söz konusu materyal, standart alüminyum levhaya göre çok daha sert ve dayanıklı olmasıyla ünlü. Ayrıca bu alüminyum-lityum alaşım ilk kez bir akıllı telefonda kullanılacak olmasıyla dikkat çekiyor.
 
Sonuç olarak şunu diyebiliriz ki Oppo N3, son zamanlarda gündemi oldukça meşgul eden iPhone 6 ve iPhone 6 Plus gibi eğilmeyecek.
 
Akıllı telefonun tanıtım tarihi olarak ise 29 Ekim tarihi işaret ediliyor.
shifdelete
Etiketler : metal kasa , Oppo , Oppo N3
466866
Bu haberler ilginizi çekebilir