En İnce Telefonu Coolpad Ivvi K1 Mini Oldu

En ince telefonu Coolpad Ivvi K1 Mini oldu! Dünyanın en ince akıllı telefonu olma ünvanını Vivo X5 Max'tan olan Coolpad Ivvi K1 Mini ortaya çıktı.
07 Şubat 2015 15:32
En İnce Telefonu Coolpad Ivvi K1 Mini Oldu
Coolpad Ivvi K1 Mini ardı ardına gelen dedikodu ve iddiaların ardından sonunda resmiyet kazandı. Dünyanın yeni en ince akıllı telefonu olma ünvanına kavuşan cihazın ilk sızıntıları geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşmiş ve merak uyandırmıştı. Vivo X5 Max'in tacını elinden alacağı söylenen ve bunu da başaracağı görülen Coolpad Ivvi K1 Mini tasarımıyla da dikkat çekiyor.
 
 
X5 Max'in kalınlığından 0.5 mm daha ince olan Coolpad Ivvi K1 Mini, toplamda sadece 4.7 mm inceliğinde. Hatta ürün meşhur Oppo R5'ten de 1.5 mm daha ince! Bu vasıtayla Oppo R5, en ince telefonlar sıralamasında üçüncülüğe düşmüş oluyor.
 
 
Üst seviyeden öte orta segment akıllı telefonlar arasında yer alacağı belli olan Coolpad Ivvi K1 Mini parmak izi bırakmayan bir malzeme ile üretiliyor.
 
 
Çözünürlüğü henüz belirtilmeyen 4.7 dokunmatik ekrana, 8 megapiksellik ana ve 5 megapiksellik ön yüz kamerası eşlik ediyor. Snapdragon 410 64-bit, 1GB RAM, 8GB dahili depolama alanının yanı sıra 1.800mAh'lik bataryasıyla merhaba diyecek olan cihaz Çin'de satışa çıkıyor ve yaklaşık olarak 207 dolardan müşterisini aramayı planlıyor.
shiftdelete
904295
Bu haberler ilginizi çekebilir