Dual SIM'li Galaxy Note 4 Ortaya Çıktı!

Dual SIM'li Galaxy Note 4 Ortaya Çıktı! Samsung’un amiral gemisi phablet'inin çift SIM kartlı sürümü Galaxy Note 4 Duos, Çin’de satışa çıktı. Peki cihazın fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde.
23 Ekim 2014 15:56
Dual SIMli Galaxy Note 4 Ortaya Çıktı!
Samsung yeni telefon tanıtmaya doyamıyor. Dün Galaxy S5 Plus modelini Hollanda’daki web sitesinde gösteren Güney Koreli üretici, şimdi de amiral gemisi konumundaki Galaxy Note 4’ün çift SIM kartlı sürümü Galaxy Note 4 Duos’u Çin’de satışa sürdü.
 
 
İki telefon numarası olan ancak çift SIM kart desteğinin genelde düşük donanımlı modellerde bulunması sebebi ile sıkıntı yaşayan (hatta bazen iki telefon taşımak zorunda kalan) kişiler için geliştirilen Galaxy Note 4 Duos’un ilk SIM kartı LTE 4G desteğine sahipken, ikinci kart sadece 2G bağlantısı ile çalışmakta.
 
 
Fiyatı ne kadar?
 
Çin’de operatörden bağımsız satılan Galaxy Note 4, yaklaşık 850 dolar fiyat etiketine sahipken, cihazın çift SIM kartlı versiyonu Galaxy Note 4 Duos, 880 dolardan satışa sunuldu. Cihazın önümüzdeki günlerde Avrupa’da ve Türkiye’de de satışa çıkacağı tahmin ediliyor.
shiftdelete
322747
Bu haberler ilginizi çekebilir