Discovery İçin Yeni KitKat Güncellemesi

Discovery için yeni KitKat güncellemesi geldi. General Mobile, geçtiğimiz yıl duyurduğu Discovery modeli için Android 4.4 KitKat'ın stabil final güncellemesini yayınladı.
29 Kasım 2014 13:29
Discovery İçin Yeni KitKat Güncellemesi
General Mobile, geçtiğimiz yıl büyük satış rakamları elde eden ilk Discovery için KitKat güncellemesini yayınladı.
 
1.5 Milyondan fazla satan Discovery için daha önce de "General Mobile Discovery İçin KitKat Geldi" başlıklı haberimizde sizlerle paylaştığımız üzre KitKat güncellemesi yayınlanmıştı.
 
 
Ancak önceki yazımızda paylaşmış olduğumuz gibi güncelleme henüz beta aşamasında kullanıcılarla paylaşılmış, pek çok kullanıcı problemler yaşamıştı.
 
 
Bugün yeniden yayınlanan KitKat güncellemesi, pek çok cihazda test edildikten sonra, kullanıcılarla paylaşıldı. Stabil olduğu belirtilen Discovery KitKat güncellemesi için, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
 
Peki, Güncelleme Nasıl Yapılacak?
 
Discovery 4 GB kullanıcıları güncellemeyi, paylaştığımız bağlantı üzerinden, Discovery 16 GB kullanıcıları, telefonlarını "sistem güncellemeleri" menüsü ile güncelleyebilirler. Güncelleme sonrası telefon hafızasındaki tüm verilerin (rehber, resim müzik vb.) silineceğini unutmamak gerekiyor.
 
 
Ancak SIM kart içerisinde kayıtlı rehber ya da MicroSD kart içerisindeki veriler silinmeyeceği için, Discovery kullanıcıları, rehber, fotoğraf ve müziklerini, MicroSD kartlarına yedekleyebilirler.
 
Ayrıca General Mobile, güncelleme sonrası sorun yaşamamak için bir geri bildirim formu da oluşturmuş. Dileyen Discovery kullanıcıları, güncellemeyi yaptıktan sonra, deneyimlerini General Mobile ile paylaşarak, güncellemenin iyileştirilmesine katkıda bulunabilirler.
shiftdelete
254644
Bu haberler ilginizi çekebilir