Discovery 2 ve Discovery 2 Plus 'a Yeni Güncelleme

General Mobile Discovery 2 ve Discovery 2 Plus 'a yeni güncelleme yayınlandı. Güncellemenin detayları ve getirdiği yenilikler haberimizde.
10 Ocak 2015 14:11
Discovery 2 ve Discovery 2 Plus a Yeni Güncelleme
Discovery modeli ile ülkemizde en çok satanlar arasına giren General Mobile, daha sonraki devam modelleri ile bu başarısını sürdürmeye çalışmıştı. Buna rağmen beklenileni nispeten gerçekleştiremeyen firma Discovery 2 modelinden sonra tek SIM Kartlı seçeneğine ve microSD kart desteğine sahip Discovery 2 Plus'u tanıtmıştı. Ayrıca bunun yanı sıra Discovery 2 Mini ve üst düzey donanıma sahip Discovery Elite'ı da unutmamak lazım.
 
 
General Mobile Discovery 2'nin özelliklerini hatırlayacak olursak 5 inç boyutunda IPS ekran yer almaktaydı. Bunun yanında cihazda 2 GHz hızında çalıştığı belirtilen 8 çekirdekli işlemci bulunuyor. 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanının yanı sıra 32GB'a kadar yükseltilebilen microSD kart desteğine sahip. 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel selfie kamera da General Mobile Discovery 2'nin öne çıkan özellikleri arasında.
 
 
ullanıcıların geri dönüşlerine göre güncellemelerine şekil veren General Mobile, Discovery 2 ve Discovery 2 Plus için yeni bir sistem güncellemesi yayınlandı.
 
Performans iyileştirmeleri, sistem optimizasyonları gibi iyileştirmelerin yanı sıra Discovery 2 için SIM 1 ve SIM 2'de kullanabileceğiniz farklı zil sesi seçimi de cihaza eklenmiş. Güncellemeyi yüklemek için ise Menü'deki Sistem Güncellemeleri bölümü kısmından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Cihazlarını daha iyi hale getirmeye çalışan General Mobile'ın ilerleyen zamanlarda cihazları için yeni güncellemeler sunmaya devam edeceği muhtemel olarak görünüyor.
shiftdelete
960588
Bu haberler ilginizi çekebilir