Dakele 3'ün Tasarımı iPhone 6'nın Aynısı

iPhone 6’nın en acımasız çakması dediğimizde ilk aklımıza gelen, Dakele 3'ün tasarımı iPhone 6'nın aynısı. Bu akıllı telefon görsel açıdan iPhone 6’yı aratmıyor.
29 Ocak 2015 00:16
Dakele 3ün Tasarımı iPhone 6nın Aynısı
Popüler akıllı telefonların gelişmesi ve yaygınlaşması, “çakma” akıllı telefonların da aynı hızda gelişip yaygınlaşmasına sebep oluyor. Orijinal tasarımlar ya da inovasyonlardan çok hızlı satışla nakit akışına ihtiyaç duyan üreticiler, özellikle yeni iPhone modellerinin acımasız çakmalarını üretiyor. Bu haberde sizlere sunmakta olduğumuz Dakele 3, hık demiş iPhone 6’nın burnundan düşmüş gibi görünüyor. Üstelik cihazın teknik özellikleri de son derece iddialı.
 
 
İşlem gücünü MediaTek’in 64-bit 8 çekirdekli 1,7GHz işlemcisinden alan Dakele 3’te Mali-T760 grafik işlemci, 3GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı bulunuyor. 13MP Sony IMX214 kamera sensörüyle yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar kaydeden akıllı telefonda 8MP’lik selfie kamerası ve 2.500mAh pil ve 7,7mm’lik gövde kalınlığı dikkat çekiyor. Üstelik Dakele 3’ün fiyatı da özelliklerine ve şık tasarımına oranla son derece iddialı. Cihazın satış fiyatı 240$ olarak belirlenmiş durumda.
 
Gerçek fotoğrafları ilk kez paylaşılan Dakele 3’ün detaylı görüntüleri ilerleyen sayfalarda sizleri bekliyor. Bu telefon hakkındaki görüşlerinizi merak ediyoruz.
technolabs
880470
Bu haberler ilginizi çekebilir