Coca Cola, İçilebilir Billboard Üretti

Coca Cola'nın yeni reklam kampanyası tam anlamıyla reklamcılık tarihinne geçecek cinsten! İçilebilir billboard fikrini ise ayakta alkışlamamak elde değil. Bu akıl dolu reklam filmi haberimizde, mutlaka izleyin!
11 Temmuz 2015 00:41
Coca Cola, İçilebilir Billboard Üretti
Yapımında kullanılan kanallara Coca Cola doldurulması ile hazırlanmış olan billboardlar ile başlayan kampanyasanın televizyon reklamları ve otobüs durağı panolarına yerleştirilmiş olan, hatta radyo reklamları ile birlikte entegre çalışan reklamları ücretsiz Coca Cola kazanmanızı sağlıyor.
 
 
Televizyon reklamında çıkan ve kola döken bir şişenin göründüğü videoda telefonunuz ile Shazam uygulamasını açıp karşınıza çıkan bardağı bu şişe ile dolduruyorsunuz ve bir şişe Coca Cola kazanıyorsunuz. (evet Shazam ile birlikte çalışmışlar kampanya için)
 
Televizyon reklamının yanı sıra otobüs durağındaki ekranda dolu olarak görülen bir bardağı telefonunuzun ekranında çıkan sanal pipet ile içip bitirerek ya da radyoda çıkan reklamın sesini dinleterek yine ücretsiz Coca Cola’nızı alabiliyorsunuz.Son derece zekice hazırlanmış olan bu reklamın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. (ama kampanyadan faydalanamazsınız; çünkü Amerika için geçerli)
 
webtekno
282827
Bu haberler ilginizi çekebilir