Candy Crush Saga bir puzzle oyunundan daha fazlasıdır. Candy Crush Saga oyunun nasıl oynanacağı, ipuçları, hileleri, ekran görüntüleri burada
12 Ocak 2014 17:16
Candy Crush Saga - Şeker Patlatma

Candy Crush bir puzzle oyunundan daha fazlasıdır. Bu oyunu indirdiğiniz zaman android cihazınızı elinizden bırakamayacaksınız. Oyunun birbirinden eğlenceli 100den fazla bölümü vardır. Oyunda amacınız her bölümde size verilen görevleri yerine getirmek. Her bölümde size sayılı bir şekilde hamle verir. Bu hamleleri boşa harcamayarak en çok şekeri patlatmalısınız.

Tamamen ücretsiz olan bu oyunda hamlelerinize dikkat etmelisiniz hamleleri boşa harcarsanız bölümü geçemessiniz. Buda size can kaybettirir. Canınız biterse bir can için 20 dakika gibi bir süre beklemek zorundasınız. Bekleyemem derseniz arkadaşlarınıza istek yollayıp onlardan can isteyebilirsiniz.

Oyun ücretsizdir ancak oyun içersinde ekstra özelliklere sahip olmak istiyorsanız belirli bir ücret karşılığında işinizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Bunu sayesinde arkadaşlarınızdan bir adım olabilirsiniz.
 

Etiketler : candy crush , ipad , saga
100316
misafir
16 Mart 2014, Pazar 19:34
anneanem cok seviyor. tablette oynuyor can bitiyor telefona geçiyor bende saati ileri alıp ben oynuyom bu sefer
Bu haberler ilginizi çekebilir