Bütçe Dostu ZenFone Geliyor

Paylaşılan yeni bilgilere göre Asus giriş seviyesi bir cihaz olması planlanan yeni bir ZenFone üzerinde çalışıyor. Bütçe dostu ZenFone geliyor ...
25 Aralık 2014 16:10
Bütçe Dostu ZenFone Geliyor
Asus geçtiğimiz yıl Las Vegas'ta gerçekleşen CES etkinliğinde çok sayıda özel ürün tanıtmış ve sektör takipçilerinin ilgisini bir kez daha üzerine çeknişti. Bunlardan bazıları da ZenFone serisine ait cihazlardı. Yeni yılda, 6 - 9 Ocak 2015 tarihleri arasında bir kez daha Las Vegas'ta düzenlenecek olan CES'te ise bir kez daha yeni bir ZenFone ile tanışabiliriz.
 
Şimdiye kadar irili ufaklı ipuçlarına rastladığımız yeni ZenFone akıllı telefon ailesi üyelerinden biri de bugün ortaya çıktı. Bluetooth 
sertifikası üzerinden tespit edilen telefonun kod adı ZC451CG. Ürünün beklenildiği gibi bir Asus ZenFone olacağı iddia ediliyor.
 
Yeni ZenFone'un özellikleri
 
ZC451CG kod adlı yeni ZenFone'un özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor; 480 x 854 piksel çözünürlüklü (208ppi piksel yoğunluk değeri) 4.5 inç ekran, şimdilik hangisi olduğu belirlenmeyen çift çekirdekli bir Intel işlemci ve 1 GB RAM. Yeni ZenFone'un arka yüzünde 5 megapiksellik ana kamera yer alırken, selfie için uygun görülen kamera sadece 0.3 megapiksel.
 
Android 4.4 KitKat ve ZenUI arayüzüne sahip telefonun geçtiğimiz gün ortaya çıkan çift kameralı yeni ZenFone olmayacağı ise oldukça açık.
shiftdelete
554499
Bu haberler ilginizi çekebilir