Bu Galaxy S6 Edge Bambaşka

Samsung Galaxy S6'nın Limited Edition serisinden Altın-Platin renkli cihaz yeni sahibini arıyor. Karşılığında 21.000 TL istenilen cihaz ile ilgili detaylar haberimizde.
17 Nisan 2015 21:09
Bu Galaxy S6 Edge Bambaşka
Samsung‘un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S6 Edge, şu an ülkemizde 2.999TL‘den başlayan fiyatlarla satılıyor. Birçok kullanıcı bu fiyatın çok yüksek olduğunu ısrarla vurguluyor. Eğer siz de bu telefonu pahalı bulanlardan biriyseniz bu habere dikkat edin. Sizlere öyle bir Galaxy S6 Edge modeli tanıtıyoruz ki, bu telefonu gördükten sonra piyasada satılan S6 Edge’lerin sudan ucuz olduğunu düşüneceksiniz.
 
 
KickMobiles tarafından satılan “Limited Edition” akıllı telefon, Gold Platinum (Altın Platin) renk seçeneğiyle çok nadir bulunan modellerden biri. eBay’de satışa sunulan özel telefon, tam 7.989$ yani 21.390TL‘lik fiyat etiketiyle görenleri şaşırtıyor. Piyasadaki altın renkli Galaxy S6 Edge modellerine göre daha koyu, daha platin benzeri bir renge sahip olan akıllı telefon, aşağı yukarı orta seviye bir 2. el otomobil fiyatına satılıyor.
 
 
Dünyada bu telefondan sadece 500 adet olduğu belirtiliyor. eBay’deki diğer ürünlerin fiyatının 2.500$’dan başladığı, 2.500$’a satılan modellerin çoğunun satın alındığı vurgulanıyor.
technolabs
839866
Bu haberler ilginizi çekebilir