Boom Beach Oyunu

Clash of Clans oyununun yapımcılarının iOS cihazlara uzun süre önce duyurdukları Boom Beach nihayet Android markette de yerini aldı.
16 Ağustos 2014 14:20
Boom Beach Oyunu
Clash of Clans oyununun yapımcılarının iOS cihazlara uzun süre önce duyurdukları Boom Beach nihayet Android markette de yerini aldı. Yapı olarak Clash of Clans'a çok benzeyen oyunda daha farklı bir temaya yer verilmiş. Bu kez barbarların, okçuların, devlerin ve tuhaf yaratıkların bulunduğu bir dünyada mücadele vermiyoruz.
 
Oyunda Kara Muhafızları tarafından işgal edilen adaları tek tek geri almaya çalışıyoruz ve şeytani askerlere karşı mücadeleye girişiyoruz. Bize verilen askerler ilk başlarda oldukça sınırlı. Fakat hem ana yerleşkemizi geliştirerek hem de çevre adaların kontrolünü ele geçirerek askeri gücümüzü artırabiliyoruz.
 
Oyunda Clash of Clans benzeri grafikler kullanılmış. Zaten başta da belirttiğimiz gibi yapı genel olarak aynı bırakılmış fakat birkaç ufak değişiklik yapılmış. Oyunda uygulama içi satın almalar sayesinde daha hızlı ilerlemek mümkün fakat bunlar oyundan alınan keyfi baltalayabiliyor. Zorlu bölümlerde birbirinden güçlü düşmanlara karşı koyduğumuz bu oyun tamamen ücretsiz olara indirilebiliyor.
 
Eğer Clash of Clans'ı denediyseniz ve benzer bir oyun arıyorsanız Boom Beach denemeniz gereken oyunlar arasında bulunmalı.
 
135834
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama