BlackBerry Z20 Sızdırıldı

BlackBerry Z20 sızdırıldı! Ekonomik bunalım yaşayan BlackBerry, 2012 yılının akıllı telefonlarına has teknik özelliklere sahip BlackBerry Z20 ile geliyor
27 Aralık 2014 14:21
BlackBerry Z20 Sızdırıldı
BlackBerry’nin 2014 yılında bir amiral gemisi çıkarmayacağı dedikodularının ardından duyurulan Passport, QHD çözünürlüklü kare ekranı, fiziksel klavyesi ve güçlü sistemiyle şirketin hayranlarını coşturmuştu. iPhone 6’dan bile daha pahalı fiyattan alıcı bulan BlackBerry Passport, mali krizle boğuşan şirketi bir gecede refaha taşıyacak kadar patlama yaratamamıştı.
 
 
Tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşayan ünlü telefon markasının yenilikçi ve taze bir ürün ile meydanlarda boy gösterip ağzımızı açık bırakacağını sananların hevesleri kursaklarında kalacak. Şirketin 2015 yılı için hazırladığı en yeni akıllı telefon, orta sınıf kullanıcıyı hedefleyen ve Android akıllı telefon tasarımlarına yakınsayan bir ürün.
 
 
BlackBerry Z20 adı ile duyurulacağı söylenen cihaz, bundan 2 yıl öncesinin Android’lerinden aşina olduğumuz Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 çipsete sahip. 1,5 GHz dört çekirdekli Krait işlemci, 2 GB RAM, 5 inç 720p kapasitif dokunmatik ekran gibi teknik özelliklerin yanı sıra, 2800 mAh bataryası ile orta sınıfn alt sıralarında yer edinmeyi hedefleyen BlackBerry Z20, 8 megapiksel arka kamera ve 2 megapiksel selfie kamerası ile şirketin iflas bayrağını çekmesini garantileyen bir ürün olacak.
 
2014 yılında yakalanan teknoloji seviyesi göz önünde bulundurulursa, akıllı telefon tüketicisinin böyle bir cihaza karnının tok olduğu ortada. En koyu BlackBerry fanatiklerinin bile burun kıvıracağını düşündüğümüz 4G LTE’li BlackBerry Z20’nin fiyatı henüz belli olmasa da, hangi fiyattan satılırsa satılsın, teknoloji marketlerinde uzun kuyruklar oluşturamayacağından eminiz.
technolabs
31165
Bu haberler ilginizi çekebilir