Yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız BlackBerry Messenger tam size göre bir uygulama. Pin numarası veya barkod ile arkadaş ekleyebileceğiniz Blackberry Messenger artık Android ve iOS cihazlarda.
15 Ocak 2014 12:19
Blackberry Messenger
Blackberry Messenger Mesajlaşma Uygulaması

 

Blackberry birkaç haftalık aranın ardından Android ve iPhone için BBM’in dağıtımına yeniden başladı. Google Play ve Apple App Store’ dan ücretsiz olarak indirilebilen BlackBerry Messenger uygulamaları hemen indirilebilir olmasına rağmen, BBM sistemine erişmek için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

 

Android telefon veya iPhone üzerinden BBM.com sitesini ziyaret ederek de uygulamaların indirme bağlantılarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra karşınıza “BBM geliyor” şeklinde bir mesaj çıkacak ve sizden e-posta adresinizi girmeniz istenecek. Bunu yaptığınız takdirde BBM uygulamasını kullanmak için sıraya girmiş olacaksınız. BlackBerry bu süreci şimdiye kadar eşi benzeri görülmemiş olarak nitelendiriyor, ancak Dropbox tarafından satın alınan Mailbox başlangıçta böyle bir yöntem denemişti. Ayrıca Memoir adı verilen bir uygulama da sırada bekleme yöntemini kullanmıştı.
 

androidpedi
61567
Bu haberler ilginizi çekebilir