BlackBerry İndirime Gidiyor

BlackBerry indirime gidiyor ... Kanadalı BlackBerry iyi giden satışlarını iyice yükseltmek için yılbaşı ve Noel'i fırsat bilerek çok özel indirimler yapıyor.
27 Aralık 2014 12:45
BlackBerry İndirime Gidiyor
Oldukça zor günler geçiren ve batmanın eşiğinden dönen BlackBerry, son CEO'su John Chen'in akıllıca hamleleri ile yükselişe geçmiş, iş dünyası merkezli yeni cihazları ile rekorlar kırmaya başlamıştı. Satışlar konusunda oldukça mutlu olan marka bu kez de tatil dönemini fırsat bilerek müşteri portföyüne yeni kişileri de katmak istiyor.
 
 
 
BlackBerry, yılbaşı tatil dönemi ve Noel'i tema olarak seçip BlackBerry Passport ve BlackBerry Z30 gibi akıllı telefon modellerinde indirime gitti. Passport'un beyaz ve siyah renkli modelleri 699 dolar yerine 599 dolara satılmaya başlandı. Sadece Kanadalı değil Amerikalı kullanıcılar için de aktif olan indirim aynı zamanda başka bir model için de geldi.
 
 
BlackBerry Z30 modeli Amerika'da yüzde 55 indirimle 225 dolara satın alınabiliniyor. Buna hem siyah, hem de beyaz modeller de dahil. Kanadalı kullanıcılar ise yüzde 50 indirim ile 250 dolara Z30'a kavuşabiliyorlar. İndirimler aynı zamanda birden fazla aksesuar için de geçerli tutulmuş.
 
Benzeri indirimlerin farklı marka ve modeller üzerinden ülkemizde de gerçekleşmesi dileğiyle.
shiftdelete
419001
Bu haberler ilginizi çekebilir