BlackBerry Classic Bugün İtibariyle Ön Siparişte

BlackBerry'nin yeni akıllı telefonu BlackBerry Classic bugün itibariyle ön siparişte.
14 Kasım 2014 20:08
BlackBerry Classic Bugün İtibariyle Ön Siparişte
Kanadalı üretici BlackBerry kötü günlerin ardından tekrar eski günlerine dönmek için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda satışa çıkardığı 'kare' tasarımıyla dikkat çeken cihazı BlackBerry Passport ile ciddi satışlar gerçekleştiren firma şu sıralar ise yeni akıllı telefonu BlackBerry Classic ile gündemde.
 
 
BlackBerry kısa süre önce özelliklerini açıkladığı cihazı BlackBerry Classic'i bugün itibariyle ön siparişe çıkardı. ABD başta olmak üzere birkaç ülkede daha ön siparişe çıkarılan cihazın ön sipariş fiyatı ise tam olarak 449 dolar. BlackBerry Classic'in genel satışına ise 17 Aralık'ta başlanacak. Bu cihazın şu an için ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı ise belirsiz.
 
Öte yandan QWERTY klavyesi ile isminin hakkını veren cihaz tam bir klasik BlackBerry telefonu olma özelliği taşıyor. Ayrıca cihazda, 3.5 inç büyüklüğünde ve 720x720 piksel çözünürlüğünde ekran, Qualcomm Snapdragon S4 Plus işlemci, 2GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı, 2MP ön kamera ve 2.515 mAh değerinde batarya gibi özellikler yer alıyor.
shiftdelete
339411
Bu haberler ilginizi çekebilir