Birbirinden Sürükleyici 5 Bilgisayar Oyunu

Oyun oynamayı seven okuyucularımız için hazırladığımız bu haber eminiz ki hoşunuza gidecek ve bu oyunların bağımlısı olacaksınız.
14 Temmuz 2015 15:54
Birbirinden Sürükleyici 5 Bilgisayar Oyunu
Super Wolfenstein HD
 
 
Wolfenstein oyununun oldukça eğlenceli bir versiyonu. Oyunda bıçak, silah ve kürek gibi silahlarınız var. Bu silahlarla karşınıza gelen askerlere ve köpeklere karşı canlı kalmaya çalışıyorsunuz. Açıkçası biz oyunu denemek için başına oturduk ve iş yapamaz olduk. Buradan MineCraft kokulu oyunu indirebilirsiniz.  
 
 
Soccer Physics
 
 
Sadece zıplama tuşunu kullanabileceğiniz ve 2 kişilik seçeneği de bulunan lokum gibi bir oyun. Her ne kadar bizim kafa topuna kafa tutamasa da gerçekten insanı kendine kilitliyor. Buraya tıklayarak futbol yeteneğinizi konuşturabilirsiniz. (Oyunu Chrome dışında bir tarayıcıda açın)
 
Dungeon Nightmares
 
 
Tırsmanın ne demek olduğunu insana kanıtlayan korku oyunu. Eğer aniden sağdan soldan gelen yaratıklara veya seslere karşı tahammülünüz yoksa bu oyuna hiç bulaşmayın derim. Yok ben illaki bulaşacağım derseniz buraya tıklayın.
 
Hotline Trail
 
 
Seçtiğiniz araçla en uzun mesafeyi gitmeye çalıştığınız sürükleyici bir oyun. Oyunun zor tarafı ise gitmeye çalıştığınız yolun sürekli değişerek sizi şaşırtması. Müzikleriyle de insanı saran oyuna buradan ulaşabilirsiniz.  
 
Game of Bombs
 
 
Bildiğimiz Bomber Man oyununun online hali. Oyuna misafir modunda ve kayıt olarak giriş yapma seçeneğiniz var. Giriş yaptıktan sonra herhangi bir kanalı seçip oyuna dalıyorununuz. Ayrıca karakterinizi çeşitli kıyafetlerle de süsleyebiliyorsunuz. Buraya tıklayarak ‘’bombacı mülayim’’ kimliğinizi konuşturabilirsiniz.   
webtekno
501059
Bu haberler ilginizi çekebilir