Birbirinden Güzel 5 Snapchat Tüyosu

Snapchat paylaşımlarında tekdüze olma dönemi sona eriyor. Karşınızda sizler için derlediğimiz birbirinden güzel 5 snapchat tüyosu!
23 Nisan 2015 17:00
Birbirinden Güzel 5 Snapchat Tüyosu

Son dönemlerin yükselişe geçen akıllı telefon uygulaması Snapchat, çok geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Kullanması çok eğlenceli olan bu programın tek sıkıntısı bir süre sonra tekdüze paylaşımlar yapmaya başlamamız. İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz.

Snapchat paylaşımlarınız için bomba fikirlerimiz var ve hepsini sizler için bir araya topladık. Fikirlerimizin ana teması 1'er saniyelik paylaşımlar yapmak. Neyse lafı fazla uzatmayıp birbirinden güzel fikirlerimize geçelim ve Snapchat hikâyenizi şenlendirelim!

 

Hazırladığınız Hediyeyi Ucundan Azıcık Gösterin

Sevdiğiniz birine hediye vermek kadar onu açtığı anı, o an ki sevincini görmek de heyecan verici bir durum. Peki ya hediyeyi vereceğiniz kişiye, onun için hazırladığınız hediye ile ilgili ipuçları yollasanız bu heyecanı ikiye katlamaz mıyız?  Bence katlarsınız, çünkü hepimizin bildiği gibi merak çok güçlü bir duygu! İşte ilk Snapchat fikrimiz bu, hediyenizin ucundan azıcık gösterin...

 

Bir Mesajı Heceleyerek Yollayın

Birine "seni seviyorum" yazısı yollamak, nasıl desek biraz bayatladı! Artık klişelerden uzak yepyeni bir yaklaşımla mesajlar yollamak çok daha mantıklı, diğerlerini babam da yazıyor. Biraz orijinal olalım!

Tam da bu noktada ikinci fikrimiz olan, yollamak istediğiniz yazıyı, her bir harfin fotoğrafını farklı noktalarda çekerek Snapchat hikâyenize ekleyin ve mesajınızı heceleyerek yollamayı deneyin. Tabi burada mesajı yolladığınız kişiye de biraz iş düşüyor; yolladığınız harfleri unutmaması lazım.

 

Bulunduğunuz Noktadan İpuçları Yollayın

Biriyle mi buluşacaksınız? Ya da bir arkadaşınıza sürpriz mi yapacaksınız? O zaman bu fikrimiz tam size göre. Bulunduğunuz yerin meşhur bir noktasının detay fotoğraflarını buluşacağınız veya sürpriz yapacağınız kişiye yollayarak ona küçük ipuçları verebilirsiniz. Bu fikir ile Snapchat hikâyeniz "nerede bu ya?" dedirten çılgın bir beyin fırtınasına yol açacak! 

 

Yaptığınız Yemeğin Önizlemesini Paylaşın

Diyelim ki çok iyi yemek yapıyorsunuz ve bugün de menüde görenleri kör edip, beyinlerinden vuracak kadar iyi bir yemek var. O zaman ne duruyorsun her aşamanın kısa videolarını çek ve paylaşmaya başla. Güzel bir filmin fragmanı her zaman izlenir ve eğer bu kadar yetenekliysen izlenmek de senin en doğal hakkın!

Tabi "komşusu aç iken, kendisi tok yatan bizden değildir." biliyorsunuz... Bu sebep ile yaptığımız yemekleri paylaşmayı unutmayalım...

 

Onu Düşündüğünüzü Hissettirin

Abi nasıl yapacağız dediğinizi duyar gibiyim... Şimdi söyle yapıyoruz arkadaşlar; olur olmaz yerlerde size birini hatırlatan bir şey mi gördünüz? Kalp şeklinde bir taş, ağaca kazınmış bir gülen surat vs. herhangi bir şey. Hemen yapıştır fotoğrafı yolla sevdiklerine. Onları düşündüğünüzü bilmek yüzlerinde kocaman bir gülümsemeye yol açacaktır, özellikle de kötü bir gün geçiriyorlarsa.

incehesap

829100
Bu haberler ilginizi çekebilir