Birbirinden Başarılı 4 iOS Uygulaması

Bu yazımızda, farklı kategorilerde ki eğlenceli ve işlevsel iOS uygulamaları arasından sizler için seçtiğimiz 4 uygulamayı tanıttık. Her iOS kullanıcısının sahip olması gereken 4 uygulama bu haberde!
05 Temmuz 2015 16:27
Birbirinden Başarılı 4 iOS Uygulaması
Birbirinden eğlenceli ve işlevsel uygulamaları derlediğimiz yazımızda farklı kategorilerden birçok uygulamayı sizler için ele aldık.
 
 
İçeriklerimiz arasında Bittorent Shoot, Cameo, Whomost, Runastic Six Pack uygulamaları yer alıyor. Bittoren Shot uygulaması ile içeriklerinizi yanınızdaki cihaz ile paylaşabileceksiniz. Cameo ile videolarınızı düzenlerken, Whomost ile kalabalık gruplardan en eğlenceli fotoğrafları bulabileceksiniz. Runastic Six Pack uygulaması ise vücud geliştirmede yardımcı oluyor.
 
İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve haftanın iOS uygulamalarına hızlıca bir göz atalım...
 
Shoot
 
Bittorent tarafından geliştirilen Shoot uygulaması ile çapraz platformda büyük dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Android ve iOS platformunda bulunan Shoot uygulaması ile her iki platform arasında dosya paylaşımı sağlayabilirsiniz.
 
 
Bu işlem için yapmanız gereken tek şey, dosyanızı seçerek bir QR kodu oluşturmak. Ardından bu kodu diğer cihaza okutmanız yeterli. Alıcı cihaz, sizin gönderdiğiniz dosyayı indirmeye başlayacaktır. Dosya alırken de aynı işlemi tersten gerçekleştirmeniz gerekiyor.
 
Ücretsiz olarak sunulan Shoot uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
 
Cameo
 
Cameo video editor ve movie maker ile yakaladığınız görüntülerden yapım kalitesi ve seyir zevki yüksek videolar oluşturabilirsiniz. Cameo sayesinde, videolara yüksek kaliteli renk efektleri vermek, üzerine text ekleme hatta soundtrack eklemek bile mümkün.
 
 
Final videonuzu hazırladıktan sonra, sosyal ortamda paylaşarak ortamın beğenisini kazanabilirsiniz. Cameo uygulamasını kullanabilmek için kullanıcı hesabı oluşturmanız ya da Facebook üzerinden giriş yapmanız gerekiyor. 
 
Ücretsiz sunulan Cameo uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
 
Runtastic Six Pack
 
Yaz ayları geldi ve sahiller dolup taşmaya başladı. Artık forma girmek için daha fazla sebep var. Spor uygulamaları da bu noktada en büyük yardımcılarımızdan. Runtastic'in Six Pack uygulaması kısa sürede vücudu forma sokmamıza yardımcı oluyor. Erkek ve kadın avatarların yardımıyla farklı periyodlarda ve uzunluklarda eğitim programları sizleri bekliyor.
 
 
Uygulamada zorluk derecesine göre ayarlanabilir eğitim programları sayesinde vücudunuzu şekle sokabilirsiniz. 50'nin üzerinde HD antrenman videosu, günün ipuçları ve motivasyona yönelik müzikler Runastic Six Pack uygulamasında sizleri bekliyor.
 
Runastic Six Pack'i buradan indirebilirsiniz.
 
WhoMost
 
Genç mobil uygulama geliştirici Burak Çetindağ tarafından yazılan WhoMost uygulaması, fotoğraflar üzerinde belirli kategorilere göre etiketleme yaparak, eğlenceli kareler ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Kalabalık grupların olduğu karelerde, fotoğraftaki "en"leri işaretleyebildiğiniz uygulamada, ilginç ve esprili etiketlemeler yapmanız mümkün.
 
 
Fotoğraflar üzerinde en güzel, en yakışıklı en zeki, en aptal gibi kategoriler ile etiketleme yapabilir ve paylaşıma uygun fotoğraflar oluşturabilirsiniz.
shiftdelete
Etiketler : Android , Bittorent , Cameo , iOS , Shoot , whomost
590195
Bu haberler ilginizi çekebilir