Birbirinden Başarılı 4 iOS Uygulaması - 2

Bu yazımızda, farklı kategorilerde ki eğlenceli ve işlevsel iOS uygulamaları arasından sizler için seçtiğimiz 4 uygulamayı tanıttık. Her iOS kullanıcısının sahip olması gereken 4 uygulama bu haberde!
13 Temmuz 2015 13:24
Birbirinden Başarılı 4 iOS Uygulaması - 2
Yepyeni bir haftanın iOS uygulamaları yazısıyla yine karşınızdayız. Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden eğlenceli ve işlevsel uygulamalar sizleri bekliyor. Bu hafta farklı kategorilerden farklı birçok uygulamayı sizler için ele aldık.
 
 
İçeriklerimiz arasında Bundle, Coyn, Noon Pacific ve GifVid uygulamaları yer alıyor. Bundle uygulaması ile tüm haber kaynaklarına tek bir platform üzerinden ulaşabilir, Coyn ile bireysel harcamalarınızı kontrol atlına alabilir, Noon Pacific ile güncel müzik listelerine ulaşabilir ve GifVid - GIF to Video Converter uygulaması ile GIF formatındaki görselleri videoya çevirebilirsiniz.
 
İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve haftanın iOS uygulamalarına hızlıca bir göz atalım. 
 
Bundle
 
Yerli haber kaynaklarını bir araya getiren Bundle uygulaması sayesinde; genel haberler, teknoloji haberleri, spor haberleri, ekonomi haberleri, sanat haberleri ve bilim haberlerini tek bir platform üzerinden takip edebilirsiniz. Tasarımı ile kendine hayran bırakan Bundle uygulaması, kullanımı ve sunduğu özellikler ile ön plana çıkıyor.
 
 
Hücresel veri kullanırken fotoğrafları gösterme özelliği, gece modu özelliği ve sonra oku özelliklerini barından Bundle uygulaması ile kendi zevklerinize göre haber kaynağı da oluşturabilirsiniz. Eğer sıkı bir haber takipçisiyseniz Bundle uygulamasını mutlaka denemelisiniz.
 
Bundle uygulamasını iOS için buradan indirebilirsiniz.
 
Coyn
 
Finansal yönetim uygulaması olan Coyn ile günlük harcamalarınızı ve gelirlerinizi kullanışlı arayüzü sayesinde kolayca kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca günlük, haftalık ve aylık raporlar şeklinde gelir gider dengenizi de görüntüleyebilirsiniz. Yukarıdan aşağı çekme hareketi ile gelirlerinizi, aşağıdan yukarıya sürükleme hareketi ile giderlerinizi kaydedebileceğiniz uygulama ile kendi kendinizin muhasebecisi olabilirsiniz.
 
 
Coyn uygulamasını iOS için buradan indirebilirsiniz.
 
Noon Pacific
 
SoundCloud platformunda bulunan müzikleri keşfetmek uzun zaman alabiliyor. Noon Pacific uygulaması ile bu çile ortadan kalıyor. Noon Pacific uygulaması özel listeler oluşturarak popüler olan müzikleri bir araya getiriyor.
 
 
Her Pazartesi güncellenen müzik listesi sayesinde artık vakit kaybetmeden şarkılara anında erişebileceksiniz. Beğendiğiniz müziği, SoundCloud’da görüntüleyebilir veya sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.
 
Noon Pacific uygulamasını iOS için buradan indirebilirsiniz.
 
GifVid - GIF to Video Converter
 
iOS platformunda bulunan Fotoğraflar uygulaması maalesef ki GIF formatındaki görselleri gösterme özelliğine sahip değil. İnternetten indirmiş olduğunu GIF’leri iPhone’da görüntülemenin tek bir yolu var o da video formatına çevirmek.
 
 
GifVid uygulaması GIF’leri direkt hızlı bir şekilde video formatına çeviriyor. Bu sayede GIF’leri Fotoğraflar uygulamasında video olarak oynatabiliyorsunuz. Döngü ayarına müdahale edebileceğiniz uygulamanın çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.
 
GifVid - GIF to Video Converter uygulamasını iOS için buradan indirebilirsiniz.
shiftdelete
977264
Bu haberler ilginizi çekebilir