Bir iPhone X Benzeri Daha!

Sharp'ın iPhone X'a benzeyen telefonu ortaya çıktı. İşte SharpAquos S3 ile ilgili detaylar...
10 Şubat 2018 09:42
Bir iPhone X Benzeri Daha!
Sharp, günümüz akıllı telefon pazarında popüler markalar arasında yer almıyor. Ancak, kendi anavatanında oldukça ilgi gören marka özellikle ekran konusunda her geçen gün çıtayı yükselterek ürettiği telefonlar ile dikkat çekmeyi başarıyor.
 
Geçtiğimiz günlerde Çin’in TENAA ve Tayvan’ın NCC sertifikasyon kurumları tarafından doğrulanan Sharp Aquos S3 modelinin tasarımı ortaya çıktı. Ancak, cihazın tasarımı iPhone X ile benzerliği nedeniyle çok konuşulacak gibi duruyor.
 
Sharp Aquos S3 tasarımı ortaya çıktı!
 
Tasarımı iPhone X’den esinlenilen cihazın ekranında bir çentik ve arka kısımda dikey şekilde konumlandırılan çift kamera yer alıyor. Arka kısımda bulunan parmak izi okuyucu ise tasarım konusunda dikkat çeken detaylardan birisi.
 
 
 
Qualcomm Snapdragon 630 işlemcisinden güç alan cihazın farklı varyasyonları bulunacak. Bu kapsamda 4 GB RAM veya 6 GB RAM seçeneklerine ek olarak kullanıcılara depolama konusunda 64 GB veya 128 GB seçenekleri sunulacak.
 
 
 
Cihazın 18:9 formatındaki 5.99 inçlik ekranının 2160×1080 piksel çözünürlük sunması bekleniyor. Arka kısmında 12 MP + 13 MP kamera kombinasyonuna ev sahipliği yapan Aquos S3’ün, ön kısmında ise 16 MP’lik kamera yer alıyor.
 
3100 mAh’lık bataryası ile pil süresi konusunda soru işaretlerine neden olan Sharp Aquos S3 modelinin tanıtım tarihi şu anda bilinmiyor.
 
shiftdelete
783326
Bu haberler ilginizi çekebilir