Binlerce Kişi Apple Watch'ı Test Ediyor

Apple'ın Nisan ayında satışa sunacağı akıllı saati Apple Watch üzerine çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Apple geliştiricilere çağrıda bulundu ve şu an binlerce kişi Apple Watch'ı test ediyor.
02 Şubat 2015 20:32
Binlerce Kişi Apple Watchı Test Ediyor
Apple'ın "bugüne kadarki en kişisel ürünümüz" şeklinde tanımladığı ilk giyilebilir cihazı olan Apple Watch üzerine çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bir yandan kendi testlerini sürdüren Apple, bir yandan da büyük geliştiricilere ve partnerlerine çağrıda bulundu.
 
 
Apple kampüsünde çalışanlar test ediyor
 
MacRumors sitesinin haberine göre, Cupertino kampüsünde binlerce Apple çalışanı akıllı saati kullanıyor. Çalışanların deneyimleri Apple Watch piyasaya çıkmadan önce son müdahalelerin yapılması için geribildirimler sağlayacak.
 
Apple'dan büyük geliştiricilere çağrı
 
Öte yandan, gelen bilgiler Apple'ın yüksek profilli geliştiricilere ve partnerlerine, iPhone uyumlu Apple Watch uygulamalarını Şubat ortasına kadar hazırlayıp hazırlamayacaklarını sorduğu yönünde. Apple'ın diğer geliştiricilere benzer bir talepte bulunup bulunmadığı bilinmiyor.
 
 
Üçüncü parti uygulamaları test etmek istiyor
 
Apple'ın yeni cihazını piyasaya sürmeden önce, üçüncü parti uygulamaları da çalışanlarına test ettirmeyi ve Apple olmayan uygulamalar kullanılırken Apple Watch'a daha iyi pil süresi sağlamak için fikir almayı amaçladığı düşünülüyor. Şirketin Nisan ayındaki lansmanda Apple Pay ile birlikte bazı üçüncü parti uygulamaları da sahnelemesi beklentiler arasında. Bakalım Nisan ayında teknolojiseverleri nasıl sürprizler bekliyor?
shiftdelete
92185
Bu haberler ilginizi çekebilir