Beats, Yeni Kulaklığı Solo2 Wireless'ı Duyurdu

Apple’ın bünyesine kattığı Beats firması yeni kablosuz kulaklığını olan Solo2 Wireless'ı satışa sundu. Yeni kulaklık ile ilgili detaylar haberimizde.
12 Nisan 2015 14:24
Beats, Yeni Kulaklığı Solo2 Wirelessı Duyurdu
Popüler ses teknolojileri üreten Beats firması bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl rekor fiyata Apple tarafından satın alınmıştı. Apple’ın satın almasından sonra ürün yelpazesini genişleten Beats geçtiğimiz aylarda da ünlü şarkıcı Ed Sheeran ile yeni Solo2 kulaklık modelini tanıtmıştı.
 
 
İlk model Solo kulaklığa göre daha iyi yalıtımı olan Solo2 modeli, tasarımı ile Beats Studio v2’ye benziyordu. Beats bugün sürpriz bir şekilde Solo2’nin kablosuz olan modelini Apple Store üzerinden satışa sundu. iPhone 6’da kullanılan uzay grisi, gümüş ve altın renk temalarına sahip olan Solo2 Wireless modelleri fiyatı ile dikkat çekiyor.
 
Solo2 Wireless Apple Store’da 999 TL’den satışa sunuluyor. Ancak şu an stoklarda bulunmuyor. Audiophile’lerin yerden yere vurduğu Beats kulaklıkların bu fiyatı hak etmediğini düşünüyoruz.
 
Beats Solo2 Wireless'i buradan satın alabilirsiniz.
 
 
Müzik severlere; kullanmış olduğu sürücülerin Bass karakterli olmasından dolayı müzikteki detayları yok eden ve sahneyi daraltan Beats kulaklıklara bu fiyatı vermek yerine, Audio Technica’nın Beats'ten çok daha iyi ses kalitesine sahip M50x, M70x veya ATH-PRO500MK2 modellerini almaları Audiophile’ler tarafından tavsiye ediliyor.
shiftdelete
892163
Bu haberler ilginizi çekebilir