Asus Zenfone GO ZC500TG Ortaya Çıktı

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Asus'tan bütçe dostu yeni bir akıllı telefon modeli daha geldi, Zenfone GO ZC500TG. İşte detaylar
02 Temmuz 2015 18:49
Asus Zenfone GO ZC500TG Ortaya Çıktı
Akıllı telefon pazarındaki payını arttırmak isteyen şirketlerden biri olan Asus, bütçe dostu telefonlarına bir yenisini daha ekliyor.
 
 
Tayvan merkezli şirket, fiyat performans bazında başarılı modeller sunarak kısa sürede kendisine önemli bir pay edinmeyi başarmıştı. Asus'un geçtiğimiz ay piyasaya sürülen modeli ZenFone 2, ülkemizde bile 1250-1350 TL'lik bir fiyat bandından satışa sunulmuştu.
 
ZenFone 2, teknik özellikleri ve fiyatı göz önüne alındığında segmentindeki birçok telefondan daha iyi bir seçenek olarak göze çarpıyordu.
 
Asus akıllı telefon pazarında artan müşteri kitlesinin etkisiyle şimdiye kadar uyguladığı bütçe dostu akıllı telefon stratejisiyle yola devam etme kararı aldı. Firma bu doğrultuda yeni bir bütçe dostu akıllı telefonu daha duyurdu.
 
Asus'tan Bütçe Dostu Yeni Telefon: ZenFone Go ZC500TG
 
Şimdilik ZenFone Go ZC500TG kod adıyla duyurulan telefonun teknik özellikleri de ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre ZenFone Go ZC500TG gücünü 4 çekirdekli bir MediaTek işlemciden alacak. 5 inçlik HD bir ekranla gelecek olan ZenFone Go'da 8 megapiksellik ana kameraya 2 Megapiksellik ön kamera eşlik edecek. 2 GB'lık bir RAM desteğinin bulunduğu telefonda 8GB'lık dahili depolama alanı yer alacak.
 
3G ve 4G LTE desteği de sunacağı belirtilen ZenFone Go ZC500TG'nin fiyatı ve çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi ise henüz verilmiş değil. Fakat Asus'un fiyat politikasını göz önünde bulundurursak ZenFone Go'nun 1000 liranın altında bir fiyattan satılabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
shiftdelete
149223
Bu haberler ilginizi çekebilir