Assassin’s Creed: Identity Geliyor!

PC dünyasında sansasyon yaratan oyun Assassin’s Creed, şimdi de mobil versiyonu olan Assassin’s Creed: Identity ile Android ve iOS cihazlara geliyor!
01 Ekim 2014 22:05
Assassins Creed: Identity Geliyor!
Ubisoft‘un en gözde oyun serilerinden biri olan Assassin’s Creed, PC ve konsol tutkunlarına yıllardır keyifli saatler yaşatıyor. Gerek grafikleri, gerek sürükleyici hikayesi, gerekse bağımlılık yaratan oyun dinamikleriyle Assassin’s Creed serisi oyun dünyasına adını altın harflerle yazdırdı bile. Peki mobil cihazlarda Assassin’s Creed’in muhteşem bir versiyonu görünecek desek ne dersiniz?
 
Pocketgamer tarafından paylaşılan bir video, Assassin’s Creed: Identity’nin muhteşem oynanış dinamiklerini ve etkileyici grafiklerini gözler önüne serdi. Bu oyun o kadar güzel ki, sanki Android ya da iOS cihazlar için değil de yeni nesil konsollar için hazırlanmış gibi görünüyor.
 
Assassin’s Creed: Identity şimdilik sadece Avustralya ve Yeni Zelanda için yayımlanmış durumda. Bu oyunun yakında Android ve iOS için dünya çapında yayımlanmış olacağını unutmadan belirtelim. Oyunun ilk oynanış videosu sizlerle:
technolabs
829809
Bu haberler ilginizi çekebilir