Ascend Mate 7 Replikası Landvo L600s

Huawei’nin 6 inç ekranlı dev akıllı telefonu Ascend Mate 7’nin tasarımını bire bir taklit eden Ascend Mate 7 replikası Landvo L600s karşınızda.
29 Ocak 2015 22:26
Ascend Mate 7 Replikası Landvo L600s
2014 yılının son çeyreğinde dünyanın en fazla akıllı telefon satan üreticileri arasına girmeyi başaran Huawei, Xiaomi’yi geçmekten ziyade, Samsung ile rekabet ettiğini açık bir dille söylemekten geri kalmıyor. Çin’in çok yönlü teknoloji şirketi, Samsung’un akıllı telefon çeşitliliği alışkanlığını da edinecek gibi görünüyor.
 
 
Üreticinin ünlü Ascend serisi, ülkemizde P7, Mate 7 ve G7 modelleri ile temsil edilirken, bu grubun 2015 yılında sayıca daha da kalabalıklaşacağını tahmin ediyoruz. Huawei’in yıllar ilerledikçe ününe ün katan bir marka haline gelmesi, kendisini taklit eden üreticilerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Adı sanı duyulmamış bir üretici olan Landvo’nun Ascend Mate 7’nin tasarımını parmak izi okuyucu modülüne kadar taklit eden modeli Landvo L600S’i bu taklit girişimlerine örnek gösterebiliriz.
 
 
Ekran büyüklüğü 5,5 inç seviyesinde olduğu belirtilen cihazın teknik özellikleri belli değil ancak, çakma bir Mate 7 sahibi olmak isteyenlerin en azından 150 $’ı gözden çıkarmaları gerekiyor.
technolabs
98020
Bu haberler ilginizi çekebilir